Profil firmy

BAŤACZ s.r.o. je česká výrobní a obchodní společnost s hlavní působností v České republice a na Slovensku, ale i ostatních zemích Evropské unie.

Provozujeme zámečnictví, velkoobchod s nářadím , maloobchod železářství, maloobchod s levným textilem, mimibazar a internetové obchody second hand textil a nářadí na doménách www.levny-textil.cz , www.batacz.cz  a www.zahrada-naradi.cz 

 Historie naší společnosti se datuje od roku 1991.Ve vlastních prostorách jsme upravili a rekolaudovali původní truhlárnu na zámečnickou dílnu, dokoupili nejnutnější technologii a s nadšením se pustili do tvrdé práce - bez zaměstnanců jako fyzická osoba Jaroslav Baťa pouze v rámci rodiny. Vyráběli jsme zednické prohazovačky, žlabové háky a ostatní klempířské prvky a stavební kolečka.

Postupem času jsme výrobu rozšiřovali, začali se věnovat i obchodu a navázali obchodní kontakty v okolních zemích a začali exportovat. Zakoupili jsme a rekonstruovali v Chrudimi nemovitosti pro prodej a skladování. Náš tým se rozšířil na dvacet zaměstnanců. V roce 2001 jsme se transformovali na společnost s ručením omezeným a dále rozšířili naše aktivity do oblasti textilu.